ODKAŻANIE KLIMATYZACJI TUNAP

  • Ozonowanie klimatyzacji

    40zł
  • Odkażanie chemiczne ContraSept TUNAP

    140zł
    CENA PROMOCYJNA (cena regularna 190zł)

Czym jest ozonowanie

OZONOWANIE KLIMATYZACJI

OZON zabija: zarodniki, pleśnie, wirusy i wszystkie inne mikroorganizmya także bakterie.
OZON niszczy: środki chemiczne (pochodzące z emisji paneli, , izolacji, farb, lakierów do drewna i z dywaników)OZON całkowicie eliminuje: przykre zapachy.
OZON uznawany jest przez Ministerstwo Zdrowia za naturalny środek do odkażania mikrobiologicznego wnętrz i powierzchni z bakterii, wirusów, zarodników, pleśni, grzybów, itd.

Maszyna OZONMAKER ma zastosowanie do odkażania kabin samochodowych, a także klimatyzatorów, wszędzie tam gdzie wymagana jest czystość. Istnieją miejsca, z których niemożliwe jest usunięcie brudu i pyłu powodującego skażenia, mnożą się tam bakterie, wirusy. Mikroorganizmy te oprócz skażenia otoczenia, są główną przyczyną przykrych zapachów.

Urządzenie ozonmaker powoduje odkażenie mikrobiologiczne oraz eliminuje przykre zapachy.

 

CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI METODĄ ULTRADŹWIĘKOWĄ

Jest to najnowsza metoda dezynfekcji układów klimatyzacji, dezynfekująca także tapicerkę. W przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza usuwa ona przyczynę.
Ultradźwiękowe rozprowadzenie odpowiedniego środka w układzie klimatyzacji i we wnętrzu pojazdu, powoduje jego wniknięcie w tapicerkę, dywaniki i kanały nawiewowe. Metoda ta eliminuje mikroorganizmy, bakterie, grzyby, oraz usuwa nieprzyjemne zapachy, łącznie z zapachem papierosów.

Specjalne urządzenie wytwarza ultradźwięki. Zamieniają one skondensowany płyn dezynfekujący w mgłę o średnicy kropel około 5 mikronów. Mgła wypełnia całe wnętrze usuwając wszystkie zanieczyszczenia.
Powierzchnia powstałej mgły oraz mocna reaktywność środka czyszczącego dają efekt niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy preparatów w tradycyjnej postaci. Cały proces i trwa pół godziny. Po jego zakończeniu układ klimatyzacji a także wnętrze samochodu są czyste i wolne od nieprzyjemnych zapachów.

Chemia samochodowa

ODKAŻANIE CHEMICZNE CONTRASEPT TUNAP

Żeby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu należy umyć parownik dzięki czemu pozbędziemy się bakterii oraz grzybów!

Dzięki systemowi firmy TUNAP dokładnie zdezynfekujemy i wymyjemy zabrudzony parownik klimatyzacji.

Kiedy metody: ultradźwięki, spraye, pianki zapachowe nie pomagają nadal czuć nieprzyjemny zapach należy wymyć parownik żeby pozbyć sie przyczyny nieprzyjemnych zapachów!!!

Samo zabicie bakterii ozonem , ultradźwiękami nie wystarcza, dzięki specjalnej sondzie pod ciśnieniem wymyjemy parownik pozbędziesz się bakterii oraz grzybów! Prosto, szybko i niezwykle skutecznie pozbędziemy się brzydkich zapachów oraz ich przyczyn: bakterii i grzybów!

Zobacz film!

TOP