Metoda ultradźwiękowa

Czyszczenie klimatyzacji metodą ultradźwiękową.

Jest to najnowsza metoda dezynfekcji układów klimatyzacji, dezynfekująca także tapicerkę. W przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza usuwa ona przyczynę.
Ultradźwiękowe rozprowadzenie odpowiedniego środka w układzie klimatyzacji i we wnętrzu pojazdu, powoduje jego wniknięcie w tapicerkę, dywaniki i kanały nawiewowe. Metoda ta eliminuje mikroorganizmy, bakterie, grzyby, oraz usuwa nieprzyjemne zapachy, łącznie z zapachem papierosów.

Specjalne urządzenie wytwarza ultradźwięki. Zamieniają one skondensowany płyn dezynfekujący w mgłę o średnicy kropel około 5 mikronów. Mgła wypełnia całe wnętrze usuwając wszystkie zanieczyszczenia.
Powierzchnia powstałej mgły oraz mocna reaktywność środka czyszczącego dają efekt niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy preparatów w tradycyjnej postaci. Cały proces i trwa pół godziny. Po jego zakończeniu układ klimatyzacji a także wnętrze samochodu są czyste i wolne od nieprzyjemnych zapachów.

Cena 70 zł

 

copyrights witkowicka54.pl 2011 -2016 | Projekt i wykonanie: Aktynova - sklepy Shoper, pozycjonowanie stron, strony RWD Kraków