FSA 740 BOSCH

FSA 740 firmy Bosch to uniwersalny system diagnostyczny, który posiada innowacyjny test czujników

Maszyna zapewnia szybką i wiarygodną lokalizację usterek. W związku ze stałymwzrostem udziału elektrycznych i elektronicznych komponentów w samochodach, przed warsztatami stanęły nowe, wyższe wymagania. Efektywna lokalizacja usterek ma olbrzymie znaczenie dla warsztatu pod względem jakościowym i ekonomicznym. Ze względu na to powstała nowa generacja diagnoskopów silnikowych firmy Bosch, która zapewnia nowoczesną platformę diagnostyczną.

Generator sygnałów: nowość występująca tylko w FSA Boscha. Daje możliwość sprawdzania czujników, a także ich przewody i złącza. Wszystko to bez potrzeby wymontowania z pojazdu.

Badanie podzespołów: aby precyzyjnie zlokalizować usterki , firma Bosch wprowadziła w FSA efektywny program testowy „Badanie podzespołów”. Program testowy uwzględnia to, że cała technika pomiarowa oraz sposób pokazania na ekranie są dobierane do wybranego podzespołu. Ze względu na to, że nie trzeba tego podzespołu wymontowywać to można unikać kosztownej wymiany danego podzespołu, który w rzeczywistości może być sprawny.

copyrights witkowicka54.pl 2011 -2016 | Projekt i wykonanie: Aktynova - sklepy Shoper, pozycjonowanie stron, strony RWD Kraków