Praca i kariera

OFERTY PRACY

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Kraków ul.Witkowicka 54

Opis stanowiska:

  • Praca w charakterze mechanika samochodowego,
  • Praca związana z przeglądem oraz naprawami mechanicznymi samochodów,

Wymagania:

  • Wykształcenie mechaniczne lub staż w zawodzie,
  • Staranność, sumienność, dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy w zespole oraz samodzielnej.
  • Prawo jazdy kat. B

Warunki pracy:

  • Pracę w profesjonalnie wyposażonym serwisie mechanicznym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny, oraz CV ze zdjęciem na adres biuro@witkowicka54.pl

Z dopiskiem:

Promocje

– zbieżność przodu
– pomiar zbieżności kół tylnich
– pomiar kąta pochylenia kół przednich
– pomiar kąta pochylenia kół tylnich
– pomiar nierównoległości osi
– pomiar odchylenia geometrycznej osi jazdy
– raport z wyników pomiarów

więcej

copyrights witkowicka54.pl 2011 -2016 | Projekt i wykonanie: Aktynova - sklepy Shoper, pozycjonowanie stron, strony RWD Kraków