O firmie

Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości, potwierdzone 20 letnią praktyką w branży motoryzacyjnej, jak również rzeszą zadowolonych klientów, powracających do zaufanego diagnosty, mechanika, opiekuna Twojego auta specjalisty. To dla Was ciągle się rozwijamy, inwestując w nowoczesne maszyny, urządzenia diagnostyki komputerowej, oraz wiedzę poprzez systematyczne szkolenia pracowników.

Zostawiając auto w naszych rękach masz pewność że to co zostało nam zlecone zostanie wykonane, zostanie wlany właściwy olej, filtry zostaną wymienione, a przy wymianie płynów również sprawdzimy szczelność układu który zostanie odpowietrzony gdy zajdzie konieczność.

Wykonujemy przeglądy pojazdów do 3,5 t, przeglądy pojazdów zasilanych gazem, badania pokolizyjne oraz badania samochodów sprowadzanych z zagranicy. Ponadto dysponujemy najnowszym sprzętem do pomiarów i regulacji kół. Świadczymy usługi związane z pełną mechaniką pojazdową oraz naprawą układów klimatyzacyjnych.

Dla Was Szanowni Klienci stacja diagnostyczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-16:00.

a serwis od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-19:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-15:00.

 

copyrights witkowicka54.pl 2011 -2016 | Projekt i wykonanie: Aktynova - sklepy Shoper, pozycjonowanie stron, strony RWD Kraków